ROTO interiéry

 

služby

První konzultace je velice důležitá. Musíme poznat Vaše přání a vize a to, co vlastně od svého prostoru očekáváte. Proto uplatňujeme individuální přístup ke všem zákazníkům a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení. Dobře víme, že každý z Vás je osobitý, nápaditý a výjimečný. A stejná bude i Vaše kuchyně, nábytková sestava ... osobitá, výjimečná.

Rádi Vám zpracujeme grafický návrh ve 3D programu, díky němuž získáte dokonalou prostorovou představu o tom, jak by mohl Váš upravený interiér vypadat.

Podkladem a základní informací pro vypracování prvního návrhu či cenové nabídky je Vaše vlastní hrubé zaměření, případně stavební dokumentace. Nepotřebujeme od Vás nic složitého, stačí jen přibližné rozměry prostoru, který můžeme obohatit o naše znalosti. Obecně však platí, že čím přesnější nákres, tím konkrétnější je pak nakreslená nábytková sestava. V případě, že máte rozvody již hotové, navrhneme optimální řešení, a pokud je třeba, rádi také pomůžeme s výběrem vhodných materiálů, nebo s technickými detaily týkající se stavební připravenosti. Součástí návrhu je i přesná cenová nabídka, která obsahuje i odbornou montáž a dopravu.

Jistě víte, jak vypadají „návrhy zdarma“, a jak se takovým návrhům může někdo věnovat. V našem studiu je cena grafických návrhů dána jejich pracností a obtížností a věnujeme se jim s maximální péčí. Stanete-li se našimi zákazníky, nebudou Vás stát vůbec nic.*

Pokud si návrhy budete chtít pouze prohlédnout u nás na studiu, jsou naše služby bezplatné. Pro zpracování grafického návrhu či cenové kalkulace doporučujeme telefonickou rezervaci, abychom se Vám mohli plně věnovat.

Nechcete sami nic zaměřovat? Potom můžete využít naší služby zaměření kuchyně a případné konzultace na místě realizace. Cena našeho zaměření je dána časem a vzdáleností, pro naše zákazníky je tato služba opět pochopitelně bezplatná.*

Bytový architekt, který patří mezi nejlepší ve svém oboru, funguje v rámci našeho týmu. Může pomoci s designem a případným sladěním barev a doplňků v ostatních místnostech bytu či domu. Na základě jeho návrhu Vám dodáme například osvětlení do celého domu, závěsy, koberce, dekorační předměty jako jsou vázy, keramika, obrazy a mnoho dalších doplňků, které učiní Váš domov ještě útulnější.

V případě, že se Vaše představy o ceně rozcházejí s naší cenovou nabídkou, můžeme Vám pomoci v rámci splátkového prodeje prostřednictvím společnosti ESSOX.

Před zadáním zakázky do výroby prostory znovu přesně zaměří projektant, který s Vámi zakázku řeší od samého počátku. Zkontroluje také, jaká je stavební připravenost (elektroinstalace, voda, plyn, vzduchotechnika atp.), případně jaké by byly nutné stavební úpravy, ty samozřejmě, pokud si budete přát, také zajistíme. Vše na základě našeho zaměření přeneseme do grafického 3D programu, který Vám opět pomůže lépe se zorientovat.

Ve chvíli, kdy jste s celým návrhem spokojeni, přichází čas na uzavření smlouvy. Smlouvou se definitivně stanoví vzhled, cena a termín montáže Vašeho nábytku. Její nedílnou součástí je projekt – instalační dokumentace (vývody elektrické energie, plynu, vody, odpadů).

Ve stanoveném termínu následuje montáž, kterou provádějí naši servisní technici a montážníci. Ti jsou pravidelně školeni ve výrobním závodě i na školeních u ostatních výrobců v Čechách i v zahraničí. Pro svoji práci mají vynikající vybavení a také dlouholeté zkušenosti v oboru. Samozřejmostí je odborné zapojení a uvedení do provozu všech námi dodávaných spotřebičů. Výsledkem celého procesu je pak plně funkční kuchyně, která vám ve všech ohledech vyhovuje. Pro lepší představu o výsledcích naši práce jsme připravili rubriku realizace.

Poté už záleží pouze na Vás, jaká kouzla v podobě kulinářských specialit budete ve Vaší nové kuchyni vytvářet. Potřebujete pomoci i s tímto? Můžeme Vám nabídnout školu vaření.

* Co zaplatíte před podpisem smlouvy – odečteme pří jejím podpisu.