ROTO interiéry

 

o nás

Naše firma ROTO interiéry působí na českém trhu od roku 1997. Již o necelý rok později jsme se zařadili mezi nejvýznamnější autorizované prodejce nábytku značky HANÁK. Od té doby se změnilo mnohé, jedno u nás však zůstává stále stejné – cit pro detail a potřeba uspokojit přání každého zákazníka.

Zabýváme se komplexní realizací interiérů a kuchyňských sestav. Náš tým klade maximální důraz na detaily a kvalitu odvedené práce. Naši designéři, odborní prodejci, servisní technici a montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců v Čechách i v zahraničí a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Charakteristickým rysem naší firmy je originální rukopis, který je vytvářen týmem bytových designérů. Vybírat si u nás můžete nejen produkty firmy HANÁK, tedy kuchyně, interieérové dveře obývací sestavy a ložnice, ale i další výrobky, jako jsou například elektrospotřebiče, stoly, židle, sedací soupravy, rošty, matrace a mnoho dalších doplňků od renomovaných výrobců, které dělají domov domovem…

Navštivte naše studio, kde Vám naši projektanti v pohodové a přátelské atmosféře při lahodné kávě pomohou zrealizovat Vaše představy. Těšíme se na Vás.